Cevap: Malatya Taksi, ihtiyacınız olduğu anda sizlere en hızlı ulaşan güvenli ve ekonomik bir taksi hizmetidir.

Cevap: Bütün araçlarımızda fiş/fatura mevcuttur yaptığınız yolcuğun ödeme bedeli karşılığı olarak fiş/faturanızı istemeyi lütfen unutmayınız.

Cevap: Bütün araçlarımızda ön cam sağ alt köşede Malatya Taksi hizmet aracı olduğunu belirten araç kartı bulunmaktadır, ayrıca aracın sağ ve sol yan taraflarında bulunan QR kod sayesinde araç ve sürücü bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cevap: Maalesef emek hırsızları her sektörde olduğu gibi 2013/38686 39. sınıf tescil nolu olan Malatya Taksi isimli markamızı kullanıp halkımızı yanıltmaya hatta hatta dolandırmaya dahi cesaret edebiliyorlar, bununla mücadelede hukuki süreci takip ediyoruz.

Cevap: Çağrı merkezimizi arayıp varsa araç bilgileri yada araca nerde ve ne zaman bindiğinizi belirtip yardım alabilirsiniz. Araçta unutulan eşya bagaj bölmesinde unutulmuş ise sürücü hiçbir ücret talep etmeksizin eşyanızı size ulaştırmak zorundadır, ancak unutulan eşya araç içerisinde unutulmuş ise size ulaştırılması sürecinde maksimum taksimetre ücreti talep edebilir.

Cevap: Nakit ile ödeme zorunluluğu olmağı gibi kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz mail order ile ödeme yapabilir hatta taksit dahi yapabilirsiniz veya iban no ile EFT yapabilirsiniz. (Not: Mail order ile ödeme yapıldığında lütfen sanal kart kullanmayı tercih ediniz)

Cevap: Malatya Taksi çağrı merkezi sadece isim soyisim, telefon no ve yolcunun bulunduğu konumdan alınması için bir adrese ihtiyaç duyar, bunun dışında hiçbir şekilde kişisel bilgilerizi paylaşmak zorunda değilsiniz. Aksi bir durum ile karşılaşırsanız lütfen çağrı merkezimize bildiriniz.

Cevap: Buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap: Size hizmet veren bütün araçlarımızın periyodik bakımları zamanında yapılmakta olup çalışabilmesi için ihtiyacı olan (çalışma ruhsatı, zorunlu trafik sigortası, genel muayene, sürücü belgesi, sürücü SRC belgesi, sürücü psikoteknik değerlendirme raporu) belgelere sahiptirler.

Malatya Taksi Ulaşım Hizmetleri © 2008 - 2024